Výškové práce

Výškové práce nebo také práce na laně umožňuje jistou flexibilitu a cenovou úsporu při rekonstrukci Vašeho domu. Výškovými pracemi rozhodně získáte a ušetříte.

U většiny stavebních činností, které probíhají ve výškách lze postavit lešení nebo pomocné konstrukce pro přístup pracovníků. Volba nebo kriterium, kdy využít výškové práce je především z těchto důvodů:

  • nižší náklady (odpadne stavba lešení, pronájem lešení, demontáž, doprava)
  • proveditelnost (někdy to bez výškových specialistů prostě nejde)

Výškové práce provádíme pomocí horolezecké techniky z lana, díky čemuž se dostaneme i do obtížněji dostupných míst. Zajišťujeme veškeré výškové práce pro celou Českou republiku.

Usilujeme o co nejlepší možnou kvalitu výškových prací. Naším cílem je Vaše spokojenost.

Výškové práce horolezeckou technikou

Jedná se o práce prováděné v nepřístupných podmínkách, kde je nezbytné využití speciální horolezecké techniky. Tento způsob práce se vyplatí tam, kde není možné technicky nebo z finančních důvodů zajistit stavbu ze zabezpečené pracovní plošiny. Pracovníci musí být držiteli platného certifikátu pro práce ve výškách a osobní zajištění musí splňovat přísné bezpečnostní předpisy.

Naší specializací jsou veškeré práce prováděné ve výškách za pomoci horolezecké a speleologické techniky viz. NABÍDKA SLUŽEB.

Samozřejmě jsme schopni zrealizovat jakoukoliv zakázku, kde je zapotřebí použití horolezecké techniky, ať už je důvodem bezpečnost či výše nákladů. Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky bývá většinou časově i finančně méně náročná, než ostatní možná řešení (stavba lešení, použití jeřábu, a tak dále).

Výškové práce Brom garantují

Zákazníkovi navrhneme nejoptimálnější řešení (kterým nakonec nemusí být výškové práce pomocí horolezecké techniky), vypracujeme kompletní nabídku.

Všichni naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a pravidelně procházejí povinným přeškolením nutným pro práci ve výškách.

Naši výškoví pracovníci ovládají nejen techniku práce ve výškách - tedy jak se spustit pomocí horolezecké techniky na místo provedení výškové práce (např. mytí oken), ale jsou i kvalifikovaní řemeslníci příslušného řemesla nebo činnosti.

Rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů za použití profesionálního arboristického vybavení a horolezecké i stromolezecké techniky. Kácení stromů ve stížených podmínkách - České Budějovice, Tábor, Veselí nad Lužnicí, Třeboň a okolí.Komentáře této stránky


přidat nový komentář

Jiří Kadlec | 19. 02. 2015

Zábrany proti holubům

Zábrany proti holubům opravdu pomohlo. Děkujeme vaší firmě za skvěle odvedenou práci. SVJ Tábor.

Přidat komentář

« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Akce na srpen a září 2017
01. 01. 2017

Doprava zdarma do 100 km z Veselí nad Lužnicí.


Rizikové kácení stromů
20. 08. 2016

Za použití profesionálního arboristického vybavení a horolezecké i stromolezecké techniky. Kácení stromů ve stížených podmínkách - České Budějovice, Tábor, Veselí nad Lužnicí, Třeboň a okolí.

Newsletter


Rozesílání nepravidelných novinek na emaily zaregistrovaných uživatelů.

napište nám


VP Brom doporučuje:
Kontakty

Výškové práce Brom: Adresa, telefonní čísla, e-mailové adresy, fakturační údaje a podobně.

více  
Facebook Twitter Google LinkedIn Email